Eğitim Haberleri

İSTANBUL KADIKÖY LİSESİ´NDE "ÖNCELİĞİMİZ ÖĞRENCİLERİMİZ PROJESİNDE ,YÖRESEL TATLAR VE LEZZETLER"

İstanbul Kadıköy Lisesi: http://istanbulkadikoylisesi.meb.k12.tr

İSTANBUL KADIKÖY LİSESİ´NDE "ÖNCELİĞİMİZ ÖĞRENCİLERİMİZ PROJESİNDE ,YÖRESEL TATLAR VE LEZZETLER"
Kadıköy Kaymakamlığı,Kadıköy İlce Milli Eğitim Müdürlügünün üç yıldır uyguladığı “KADIKÖY´DE ÖNCELİĞİMİZ ÖĞRENCİLERİMİZ” projesi bu yıl da tüm hızıyla sürüyor. Okullar bu çalışmaya çeşitli projelerle hazırlanıyorlar eğitim öğretim yılı sonuna doğru seçilecek ve sergilenecek olan projeler ön tanıtımlara başladılar.

Moda´daki İSTANBUL KADIKÖY LİSESİ´nde 24 Nisan 2019 tarihinde içinde tarihi Mahmut Muhtar Paşa köşkününde yer aldığı bahçede ” YÖRESEL TATLAR ve LEZZETLER” adlı görkemli bir sunum yapıldı. Projede okul öğretmenlerinden Atike GAZNELİ, Suzan TÜRKMEN, Teoman TOKDEMİR öncülüğünde, Çağla Nehir GÜRCAN, Sude Su KIZILSU, Yeliz DİLMEN, Ayhan Cem AKAL, H. Simge ÖZTÜRK, Ali GÖKDERE, Dilay ERAL, Esma KARA, Selin ERHAN, Erol Can ANNAÇ adlı öğrenciler ziyaretçilere ürünleriyle yurdun dört bir yanından çeşitli lezzetler sundular
Kaynak: Bu Yazı İstanbul Kadıköy Lisesi: http://istanbulkadikoylisesi.meb.k12.tr ‘den Alıntıdır.

İstanbul Kadıköy Lisesi: http://istanbulkadikoylisesi.meb.k12.tr Haber & Duyuru Linki: İSTANBUL KADIKÖY LİSESİ´NDE "ÖNCELİĞİMİZ ÖĞRENCİLERİMİZ PROJESİNDE ,YÖRESEL TATLAR VE LEZZETLER"

Bir Cevap Yazın