Eğitim Haberleri

7. GÖNÜLDEN GÖNÜLE PROJESİ İLE KASTAMONU´DAYDIK

Hayrullah Kefoğlu Anadolu Lisesi: http://hkal.meb.k12.tr

7. GÖNÜLDEN GÖNÜLE PROJESİ İLE KASTAMONU´DAYDIK
7. GÖNÜLDEN GÖNÜLE PROJESİ İLE KASTAMONU´DAYDIK

7.Gönülden Gönüle Projemiz ile bu yıl Kastamonu Pınarbaşı Şehit Ramazan Akkaya Yatılı Bölge Okulu´nda idik. Hediyelerimizin bir kısmını Kasım ayında göndermiştik ancak hava şartları nedeniyle ziyaretimizi gerçekleştirememiştik. 26 Nisan´da okul müdürümüz Başöğrt.Dr.Bahire EKEN, okul aile birligimiz, velilerimiz, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizle okula gidip çocuklarla ve öğretmenleriyle tanıştık. Bizlere sonsuz bir misafirperverlik gösteren Pınarbaşı Kaymakamı Sayın Halil İbrahim Demirçin´e, İlçe Milli Eğitim Müdürü sayın Fatih Kaba, okul müdürü Elif Şahin, Murat Karaca´ya çok teşekkür ederiz.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma ve Kızılay kulübümüz çok çalıştı.Başta bu çalışmalara desteğini hic esirgemeyen okul Müdürümüz Başöğrt.Dr.Bahire EKEN´e, kulüp danışman öğretmeni Yasemin Sezgin Alagöz´e ve bu süreçte katkıları olan müdür yardımcımız Suna Özcan Kuru´ya, tarih öğretmenimiz Erdal Zor´ a, okul aile birligimize, velilerimize ve öğrencilerimize cok teşekkür ederiz.
Kastamonu Pınarbaşı Şehit Ramazan Akkaya Yatılı Bölge Okulu ziyaretimizden sonra Horma Kanyonu, Valla Kanyonu, Ilıca Şelalesi, Kristal Teras ve Safranbolu´yu gezdik. Bizleri böylesine güzellikler beklediğini tahmin etmemiştik doğrusu. Baharın ayrı bir güzellik kattığı kanyonlar ve şelale şehir hayatından kaçmak isteyenler için mutlaka görülmesi gereken yerler. Kastamonu şehir merkezi de Hükümet Konağı, Kambur Köprü, Kastamonu Kalesi, Sürgün saati, türbeleri ve çarşısıyla görülmeye değerdi.

Kaynak: Bu Yazı Hayrullah Kefoğlu Anadolu Lisesi: http://hkal.meb.k12.tr ‘den Alıntıdır.

Hayrullah Kefoğlu Anadolu Lisesi: http://hkal.meb.k12.tr Haber & Duyuru Linki: 7. GÖNÜLDEN GÖNÜLE PROJESİ İLE KASTAMONU´DAYDIK

Bir Cevap Yazın