Güncel Keşfet Röportaj Yaşam

Ümit NAR ile ‘Haydarpaşa Sahaf Festivali’ Röportajı

Beyoğlu Sahaflar Derneği Başkanı Ümit NAR ile Kadıköy-Haydarpaşa Sahaf Festivali hakkında I LOVE KADIKÖY ekibi olarak Festival, Sahaflık ve Kadıköy üzerine çok keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.. Ümit NAR, bütün sorularımıza bütün içtenliği ve samimiyetiyle cevap verdi. Bu güzel röportaj isteğimizi kırmadığı için I LOVE KADIKÖY ekibi olarak ÜMİT NAR’a teşekkür ederiz.

Beyoğlu Sahaflar Derneği Başkanı Ümit NAR ile gerçekleştirdiğimiz ‘Haydarpaşa Sahaf Festivali’ Röportajı: 

Beyoğlu Sahaflar Derneği’nin öncülüğündeki HAYDARPAŞA SAHAF FESTİVALİ başladı. I LOVE KADIKÖY Ekibi olarak Haydarpaşa Sahaf Festivali’ndeydik. Sizler için Kadıköy’ün İlk Sahaf Etkinliği ile ilgili Beyoğlu Sahaflar Derneği Başkanı Ümit Nar ile Festivali enine boyuna konuştuk. Keyifli Seyirler… İstanbul’un çeşitli semtlerinde bulunan 40 sahaf Kadıköy’ün ilk sahaf etkinliğinde Haydarpaşa’da bir araya geldi. 18 Kasım’da başlayan festival, 3 Aralık tarihine kadar kitap severler ile buluşmaya devam edecek.

Beyoğlu Sahaflar Derneği’nin öncülüğünde düzenlenen sahaf festivalinde nadir bulunan kitap ve dergiler, plaklar ikinci el kitaplar, eski belge, evrak ve haritalar, Osmanlıca kitap ve mecmualar bulmak mümkün… Haydarpaşa Garı’nın 1. peronundaki stantlar 15 gün boyunca her gün 11:0021:00 saatleri arasında açık olacak.

www.ilovekadikoy.com
www.facebook.com/ilovekadikoy
www.instagram.com/ilovekadikoy

Bir Cevap Yazın