Güncel Yaşam

RAMAZAN’DA İFTARLAR BULUŞTURDU

RAMAZAN’DA İFTARLAR BULUŞTURDU

Kadıköy Belediyesi Ramazan boyunca çeşitli mahallelerde iftar sofraları kurdu. Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı’nın da katıldığı iftar sofralarında yaklaşık 15 bin kişi buluştu.

 

Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı, Ramazan ayı boyunca iftarda çeşitli meslek grupları, kanaat önderleri ve Kadıköy’e emek verenlerle buluştu.

Kadıköy Belediye Başkanı Odabaşı, hemşeri dernekleri ve mahallelerde düzenlenen iftarların yanı sıra meslek gruplarını da iftarda ağırladı.

Kadıköy protokolüne verilen iftara Milli Eğitim, Nüfus, Emniyet, Sağlık Müdürlüğü başta olmak üzere Kadıköy’de hizmet veren kurumların temsilcileri katıldı. Kadıköy’deki hastanelerin başhekimleri ile aile hekimlerini de ağırlayan Odabaşı, Kadıköy’de eğitim yapan üniversitelerin rektörleri ile de iftar yaptı. Öte yandan Kadıköy’de hizmet veren taksi durakları ve taksi dolmuş ulaşım derneği yönetimi ile Kadıköy Belediyesi’nin Fenerbahçe Khalkedon tesislerinde buluştu.

15 BİN KİŞİYE İFTAR VERİLDİ

Kadıköy Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü öncülüğüne Kadıköy’ün farklı mahallelerinde iftar sofraları kuruldu. Her akşam başka bir mahallede sofra açan belediye, Ramazan ayı boyunca yaklaşık 15 bin kişi ile buluştu.

Kaynak: Gazete Kadıköy

 

 

Bir Cevap Yazın