Matbaa Ozalit Baskı Rehber Reklam-Tanıtım

Kerem Ajans Matbaa

Adres: Osmanağa Mahallesi, Reşit Efendi Sk. 66/B, 34714 Kadıköy/İstanbul

Çalışma saatleri: Kapanış saati: 19:00

Telefon: (0216) 349 29 44

Hakkımızda: 1993 yılında sektöre giriş yapan Kerem Ajans; kaliteli, sağlam ürün ve müşteri memnuniyeti politikasıyla çalışma hayatına devam etmektedir. Kerem Ajans olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için geniş ürün çeşitleriyle, deneyimli kadromuzla size özel kurumsal çözümler, isteğinize uygun yenilikçi çalışmalar sunmaktayız.

İstanbul Kadıköy’de faaliyet gösteren firmamız, 20 yıldır siz değerli müşterilerimize, çözüm ortağı olup, birinci elden tedarikçisi konumunda, makine parkuru ve güvenirliliği ile hizmet vermektedir. Baskılarımız tamamen müşterilerimize özel yapılmaktadır. Matbaamızda toplu ürün baskısı yapılmamaktadır.

Promosyon bizim için alışılagelmiş ürünlerin bilindik satış şeklinden ibaret bir konu değildir. Promosyon bizim için ihtiyaç duyulacak çeşitli konseptlere ve niteliklere sahip ürünler yelpazesinin proje bazında seçilerek müşteriye sunumudur. Bu sebeple promosyon bölümümüzde üretimi yapılan ürünlerimizi ve hazır ürünleri siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

ve Davetiye Sayfası…
‘‘Mutlu günlerinizin başlangıç noktası’’ sloganı ile yola çıktık. Yeni evlenecek olan çiftlerin davetiye’ye dair aradıkları çok şey var. Çeşit çeşit, Rengarenk davetiyeler..

Web Site: www.keremajans.com

Bir Cevap Yazın