Matbaa Ozalit Baskı Rehber Reklam-Tanıtım

İlgi Matbaacılık

Adres: Osmanağa Mahallesi, Süleyman Paşa Sk. No:2, 34714 Kadıköy/İstanbul

Çalışma saatleri: Kapanış saati: 18:30

Telefon: (0216) 418 85 15

Hakkımızda: Bir ürün ya da hizmetin belirlenen veya olabilecek ihtiyaçları karşılama kabiliyetine dayanan özelliklerin toplamıdır, bir mal ya da hizmetin tüketicinin isteklerine uygunluk derecesidir ve kalite, bir mal ya da hizmetin belirli bir gerekliliği karşılayabilme yeteneklerini ortaya koyan karakteristiklerinin genelidir.

Kalite Güvencesi: Ürün ya da hizmetin kalite için belirlenmiş gerekliliği karşılanmasında yeterli güveni sağlayacak planlı ve sistematik çalışmaların toplamıdır.

Matbaa: Diger adı basımevi olan matbaalar, çesitli baskı tekniklerini kullanarak gazete, kitap, dergi, brosür, ambalaj gibi her türlü basılı materyalini üretmek ve çogaltmak görevini üstlenmis kuruluslardır. Matbaalar hizmet götürdükleri sektörlerin talepleri dogrultusunda,basta kagıt-karton sanayiinin ürünleri olmak üzere, plastik, teneke,kumas gibi ürünler üzerine baskı yaparlar.

Matbaacı: Matbaa ve baskı islerinin hazırlanma ve basılmaları ile uğraşan ve bu isi kendine meslek edinen kimse. Bu çerçevede matbaacılık ana mesleği altında çok sayıda meslek mensubu görev yapmaktadır. Bunların başlıcaları; dizgici, grafiker, filmci, montajcı, kalıpçı, baskıcı,mücellit (ciltçi), matbaa müşteri temsilcisi, matbaa yöneticisidir.

Tüm bu kadromuz ile sizlerin hizmetindeyiz.

Web Site: www.ilgimatbaa.com

Bir Cevap Yazın