Alışveriş İnşaat-Emlak Rehber

Güral İnşaat – Kadıköy Bağdat Cd.

GÜRAL İNŞAAT A.Ş.

1948 yılında Ali Güral tarafından başlayan ağaç sektöründeki faaliyetlerimiz, 1960 yılında diğer aile fertlerinin de orman ürünleri sektörüne katılımı ile daha da büyüyerek günümüze kadar gelmiştir.

1994 yılında Nuri Güral, parke sektöründe de çalışmalara başlamış, yenilikleri yakından takip ederek firmamızın bugünkü lider konuma gelmesini sağlamıştır. Yurt içi ve yurt dışı bağlantıları sayesinde uluslararası bir saygınlık ve konum kazandırmıştır.

2007 yılında ise inşaat şirketimiz grubuma dahil olmuştur. Sanayi, ticari ve konut projeleri ile kısa sürede sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır. Firmamız proje çalışmalarının yanı sıra konsept geliştirme ve proje yönetimi hizmetlerinde de titiz ve başarılı çalışmalara imzasını atmaktadır.

MİSYON

Temelini attığımız her projede kaliteden asla ödün vermeksizin, güvenilir ve konforlu yaşam alanları inşa ediyoruz. Müşterilerimizin memnuniyet ve gülen yüzlerinden aldığımız güç ile yolumuza devam ediyoruz.

Çünkü biz her zaman daha iyisini hayal ediyoruz.

VİZYON

İnsan odaklı ve doğaya saygılı, sahip olduğu değerleri koruyan, koruduğu değerlere sahip çıkan firmamız sektörün önde gelen markası olarak yolunda emin adımlarla yürürken, kaliteli ve kusursuz hizmet politikamız ile çalışmalarımızın altına imzamızı gururla atıyoruz.

KALİTE POLİTİKASI

Güral İnşaat’ın varlık nedeni müşterileri için kalite ve güvenin simgesi olmaktır. Bu amaca ulaşmak için organizasyonumuzu geliştirir, güçlendirir ve yetkilendiririz. Tüm kaynaklarımızı etkin ve verimli kullanarak aşağıdaki ilkelerimiz doğrultusunda hareket ederiz.

Adres
Bağdat Cad. No. 394/7 Şaşkınbakkal  Kadıköy – İstanbul

Telefon
+90 216 463 00 00
+90 216 467 04 67
+90 533 772 07 70

Faks
+90 216 302 66 11

E-posta
info@gural-insaat.com.tr

Website:
http://www.gural-insaat.com.tr

Bir Cevap Yazın