Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Normal Değil “Hepsi Suya Yazıldı” Albüm Lansman Konseri Kadıköy Sahne’de dinleyicileriyle buluşuyor.

Şubat 28 @ 21:00 - 23:30

28.50TL

Normal Değil “Hepsi Suya Yazıldı” Albüm Lansman Konseri Kadıköy Sahne’de dinleyicileriyle buluşuyor.

Normal Değil”, tamamı kendi yazdıkları söz ve bestelerinden oluşan ilk albümleri “Hepsi Suya Yazıldı” ile ilk yolculuklarına başlıyor!

5 üyeden oluşan Normal Değil, vokalde Funda Yükseloğlu, elektro gitarda Tolga Yükseloğlu, bas gitarda Emre Tehmen, davulda Okaner Ertuğrul ve klavye&synthte Selçuk Usluer olmak üzere, ilk albümlerini hazırlamak için 2015 yılında müzikal yolculuğuna başladılar.Yaratım süreci boyunca Orçun Sarıpolat’ın prodüktörlüğünde yoğun bir tempo ile stüdyoya kapanan grup, 8 parçadan oluşan albümlerinde, geleneklerin dışında bir sound yaratarak, modern, çarpıcı aranjmanları ile farklı bir tarz yakaladı. “Normal Değil”, düzenleme ve mix çalışmaları Orçun Sarıpolat’a, mastering çalışmaları dünyaca ünlü marka olan Dave Collins’a ait olan, söz ve bestelerinin tamamının gruba ait olduğu şarkılarını “Hepsi Suya Yazıldı” adlı ilk albümde bir araya topladı. “Normal Değil” ilk klibini Garaj Müzik etiketi ile 2018 Haziran ayında yayınladı. Mert Gider’in yönetmenliğini üstlendiği “Ayna Ayna” isimli şarkının klibinin ardından, “Kapat Gözlerini” ve “Kal Benimle” isimli şarkılarına çekilen klipler geldi. Bütün anıların, aşkların, kayıpların, birer birer yok olduğu, ama onları yaşatmak için umudun her zaman var olacağını anlatan “Hepsi Suya Yazıldı” adlı ilk albümün kapağı, Bahadır Uludağlar tarafından tasarlanıp illüstre edildi.

Müzik dışında her biri profesyonel kariyerine devam eden, farklı alışkanlık, tecrübe ve beğenilerini ortak bir potada eriten “Normal Değil” üyeleri 2. albüm çalışmalarına vakit kaybetmeden başladılar.
Normal Değil grubu “Hepsi Suya Yazıldı” albüm lansman konseri ile 28 Şubat Perşembe günü KadıköySahne’de!!

Detaylar

Tarih:
Şubat 28
Saat:
21:00 - 23:30
Ücret:
28.50TL
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
Website:
http://www.biletix.com/etkinlik/YLD38/TURKIYE/tr

Organizatör

kadıköy sahne
Telefon:
0216 550 04 92
Website:
ww.kadikoysahne.com

Mekan

kadıköy sahne
Osmanağa Mah. Kırtasiyeci Sok: 25E Kadıköy İstanbul.
İstanbul, Türkiye
+ Google Haritalar
Telefon:
0216 550 04 92
Website:
ww.kadikoysahne.com

Bir Cevap Yazın