Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Kent – Albüm Lansman Konseri // Moda Kayıkhane

Mart 20 @ 22:00 - 01:00

Kent, albüm lansman konseriyle 20 Mart’ta Moda Kayıkhane sahnesinde!
Konuk Sanatçı: Della Miles

Kent grubu 2002 yılında Abdullah Bülbül ve Seçkin ARA tarafından kuruldu. İlk yıllarda üniversitelerde ve mekanlarda konserler verdi.

2005 yılında bünyesine üflemeli vurmalı enstrümanları katarak çeşitli müzik festivallerinde sahne aldı. İlk yıllardan beri beste çalışması yapan grup 2007 yılında Badbukalemun adıyla katıldığı AVEA Patlıcan Müzik yarışmasında “Ne Kadar Mutlu” adlı şarkısıyla Türkiye birincisi oldu. Sonrasında Abdullah Bülbül ve Seçkin ARA Kent ismi ile müzik hayatlarına devam ederek 2010 yılında albüm çalışmasına başladılar. Kent, “Ne Kadar Mutlu” albümüyle müzikseverlerin karşısına çıktı. Albümdeki şarkıların 3 tanesini kliplendirdi. Ardından gruba Timuçin Aksuer’in katılımıyla müzikal olarak gerçek tonunu bulmaya başladı.Bu süreci tamamlayan grup 2015 yılında başladığı yeni albümü “Geceyi Kaçırma”yı bitirdi.Tüm aranjelerini Timuçin Aksuer’in yaptığı İlhan Şeşen’den 2 şarkının bulunduğu, “Yalan” şarkısını ünlü caz müzisyeni Della Milles ile düet yapan grup albümü dinleyicisine sundu.
Kent sahnede vokalde Abdullah Bülbül gitarlarda Timuçin Aksuer ve Seçkin Ara, bas gitarda Saygun Sazcı,klavyede Kutal Gürkan ve davulda Alp Doğan Turacı ile sahne almaktadır.

Detaylar

Tarih:
Mart 20
Saat:
22:00 - 01:00

Organizatör

Arpej Yapım

Mekan

Moda Kayıkhane
Caferağa Mah. Moda Cad. No:192 Kadıköy 34710 Moda / İstanbul
Istanbul, 34710 Turkey

Bir Cevap Yazın