Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Dub meets Dub Jungle – A special sound system dance

Mart 31 @ 22:00 - Nisan 4 @ 04:00

12 METREKÜP SOUNDSYSTEM, 31 Mart Cumartesi gecesi KING FIFI ve ALPHADUB’ı konuk ediyor. 12 metreküp’ün el yapımı 4000W’lık ses sistemi Woodstock’u DUB ve JUNGLE ile sallayacak.

12 Metreküp Soundsystem

2004’te digital dub prodüksiyonlarına başlayan 12metreküp, 2010 yılından bu yana kendi ses sistemleri ile nadir olarak sound system eventleri yapmakta.
https://soundcloud.com/corto/12m3-beton-orman-dub-sessions-1

King Fifi aka Flatliners

Born in 1982 Istanbul, Turkey. Since 1996 he has been working in commercial and cinema business as editor and producer. In 2003 he started to produce his own musics and signed tunes for Germany, England, USA, Holland and Belgium labels such as CX Digital, 45 Seven, Urban Poetry, Break-Fast Audio, Translation Recordings, Def Jam and many more, released as digital, vinyl, cd and casette tape under moniken Flatliners and King Fifi. He performed as DJ in London, Birminghan, Bristol, Luton, Brussels, Gdansk, Poznan, Sopot, Leipzig, Groningen, Istanbul, Izmir to name a few. Shared the same stage with Goldie, Aba Shanti-I, Grandmaster Flash, Ghostface Killa, Big Daddy Kane, Morphy the Dubmonger, Double-O, Mantra, Loxy, Reza, Icicle, Jubei, Equinox, Dub-One and many more. Remixed Turkish pop, punk and rock bands such as Candan Ercetin, Athena, Mor Ve Otesi, Sattas, Sultana, Aziza A. to name a few.
https://soundcloud.com/flatliners

Alphadub

Underground elektronik müzik camiasının en önemli oluşumlardan biri olan Alphadub, 8 yılı aşkın süredir Açık Radyo’da Ras Memo ile reggae ve dub müziğin her renkten ve bulunması zor seçkilerini dinleyicilerle paylaşmakta; son 3 yıldır ise Dafrogg ile beraber Beton Orman programını sunmakta.
Azımsanmayacak bir plak koleksiyonu ile, 2009 yılından bu yana ciddi bir hazine yaratan Alphadub, 2011 yılından beri kendi parçalarını üretmekte.
Alphadub’un, Kim Ki O ve Elektro Hafız gibi isimlere yaptığı remixler plak formatında yayımlanırken, geçtiğimiz sene Polonyalı plak şirketi Moonshine Recordings etiketiyle de 12”lik bir EP’si dinleyicilerle buluştu.
https://www.soundcloud.com/alphadubzz

Da Frogg

90’lardan beri Dj, Mc, prodüktör ve müzik ile ilgili her işte parmağı bulunan Da-Frogg, reggae, dub, jungle, rock ve daha pek çok türü karıştırdığı setleri ile dinleyiciye değişik bir dinleme zevki yaşatıyor. Ayrıca Alphadub ile Açık Radyoda Beton Orman programını yapıyor.
https://soundcloud.com/dafrogg

Detaylar

Başlangıç:
Mart 31 @ 22:00
Bitiş:
Nisan 4 @ 04:00

Organizatör

Beton Orman

Mekan

Woodstock Kadikoy
osmanaga mahallesi osmancık sokak no /12
Istanbul, 34714 Turkey

Bir Cevap Yazın