Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Buket Doran ile HomeStudio Sahnede

Haziran 11 @ 20:00

Buket Doran ile HomeStudio Sahnede Vol.8 

2012 yılından itibaren Kadıköy’de çalışmalarını sürdüren HomeStudio Buket Doran Müzik Atölyesi’nin yeni dönem öğrencileri 11 Haziran 2019 Salı günü, Kadıköy Sahne’de, saat 20:00’de 8.kez sahne alıyor.

Sahne Sizi Bekliyor! düsturu ile yola çıkan Buket Doran ve HomeStudio öğrencileri müzik ile farklı bir platformda buluşarak hayatlarında özel bir sayfa açmak isteyen herkesi davet ediyor.

HomeStudio, her yaş grubundan katılımcıların amatör veya profesyonel düzeyde faydalanabileceği bir müzik eğitim atölyesidir. Amatör gruplar ve şirket grupları için koçluk çalışmaları üzerine yoğunlaşarak, bireysel performanslarla beraber grup performansını ve müziğe katılımı geliştirmek üzere çalışıyor, yarışmalara ve sınavlara hazırlıyor, HomeStudio’nun düzenlediği etkinliklerde, şirketlerinizin özel gecelerinde sahne alma fırsatı sağlıyor.

Buket Doran ile bas gitar; Murat İlkan ve Beril Özortakcı ile şan ve solfej çalışmaları; Cenk Ünnü ve Burak Karataş ile bateri; Erdem Karaman ile elektro gitar; İlkay Özboyar ile temel piyano ve rock klavye, armoni ve müzik teorisi çalışmaları gerçekleştiriliyor. Eğitmenler armoni, teori bilgisi ve müzik kültürü, teknik çalışmalarla birlikte ilk günden itibaren parça çalabilme üzerine yoğunlaşıyorlar. Bu çalışmalara devam edenlerin iyi birer müzik dinleyicisi, kendi istedikleri gibi başarılı bir katılımcı, iyi bir takım arkadaşı ve müzisyen olmalarına katkıda bulunabilmek amaçlanıyor.

Biletler biletix ve KadıköySahne gişelerinde.

Detaylar

Tarih:
Haziran 11
Saat:
20:00
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
, , , ,
Website:
https://www.facebook.com/events/2249218021809903/

Organizatör

kadıköy sahne
Telefon:
0216 550 04 92
Website:
ww.kadikoysahne.com

Mekan

kadıköy sahne
Osmanağa Mah. Kırtasiyeci Sok: 25E Kadıköy İstanbul.
İstanbul, Türkiye
+ Google Haritalar
Telefon:
0216 550 04 92
Website:
ww.kadikoysahne.com

Bir Cevap Yazın