Otomotiv-Ulaşım Rehber

34 Rent A Car Bağdat Caddesi

Adres: Fenerbahçe Mah. Bağdat Cad. Palmiye Apt. No:166/C, 34726 Kadiköy/İstanbul

Çalışma saatleri: Kapanış saati: 20:00

Telefon: (0216) 350 57 00

Hakkımızda: 34 Rent a Car siz değerli müşterilerimize en uygun fiyata, en uygun araç kiralama hizmetini tüm aşamalarıyla “maksimum kaliteli hizmet” ile sunmak için kurulmuş bir web sitesidir.

Araç kiralama hizmeti sadece bir araç temin etmek değildir. Sizlerinde bizi tanımadan önce tecrübe ettiğiniz gibi, rent a car sektöründe kiraladığınız herhangi bir araç için bir araç sahibi olunacak miktarlar ödemiş olanlarınız da var, kiraladığı aracı teslim alamayanlar da, hatta teslim ettiği aracın başına açtıklarından hala kurtulamayanlar da.

% 100 Müşteri Memnuniyeti
34 Rent A Car olarak ekonomik sınıftan, lüks sınıfa kadar bir çok otomobil çeşidiyle sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Araç filomuz her geçen gün yeni model ve marka araçlarla büyümektedir. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun gördüğünüz araçlarla ilgili özelliklere ve fiyat bilgilerine www.34rentacar.com web sayfamızdan ulaşabilir ve online rezervasyon yapabilirsiniz. Dilerseniz Türkiyenin her yerinden 444 7 081’nolu Çağrı merkezimizi arıyarak rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

 

Web Site: www.34rentacar.com

Bir Cevap Yazın